Buty Steve Madden już w Polsce!

Marka Steve Madden to oryginalne i kontrowersyjne modele butów, które są inspirowane stylem miejskim i rock and rollem. Kultowe obuwie pojawi się także w sprzedaży w naszym kraju.

Buty Steve Madden już w Polsce!

Steve Madden to mężczyzna, który nosi wiele różnych czapek i butów. To przedsiębiorca, który był wiele razy nagradzany, rekin biznesu, a z drugiej strony człowiek ciepły, rodzinny. Systematycznie pracuje na kolejne sukcesy, zawsze pamięta o tym, że jego początki też były skromne. Z czasem zyskał sobie miliony fanów na całym świecie, którzy po jego estetykę sięgają.

Przez wiele lat był uważany za wyjątkowego projektanta obuwia. Madden przewidywał co będzie niedługo w modzie i wprowadzał to do swojej oferty. Swoje wizje przekładał na kolekcje, które w krótkim czasie stają się hitem. Dla niego inspiracją jest rock and roll i na tej podstawie tworzy swoją estetykę, dodaje do niej również ciekawe propozycje z nutą seksapilu. Dodatkowo jego buty to wiele innowacji, często zabawne, niekiedy dzikie dodatki, zawsze jednak prezentują się one szykownie i to na pewno ciekawy wybór. Od 20 lat producent zaskakuje, sprawia, że jego modele nie są już zwykłymi butami, ale tak naprawdę określa się je jako kultowe. To co budziło na początek kontrowersje dość szybko było sprzedażowym hitem.

Początek jego działań to rok 1990 i tylko nieco ponad 1000 dolarów na koncie. Jednak talent do przewidywania trendów był jego największą siłą. Skupił się na wyprodukowaniu butów przewidując trendy na kolejny sezon. Okazuje się, że to właśnie był strzał w dziesiątkę i dzięki temu producent butów szybko stał się prawdziwą wielką siłą na rynku obuwia. Właśnie jego propozycje budziły szczególne zainteresowanie, ponieważ modele butów zawsze były krok do przodu przed kolejnymi trendami.

Steve Madden i buty na platformie

Jego inspiracje wynikały z zainteresowania butami jako nosiły w latach 70-tych gwiazdy glam rocka. Wyprodukował on innowacyjny system butów na platformie, który był początkiem dla nowego trendu. Ta biegłość w prognozowaniu tego co będzie się działo na rynku była kluczową sprawą. Choć Madden zdobył sobie silną pozycję na rynku cały czas pracuje nad swoją ofertą i dalej miksuje różnymi formami estetycznymi tak by klientom zapewnić coś rzeczywiście perfekcyjnego, co w krótkim czasie stanie się rzeczywistym rynkowym hitem. 

Maria Kaczmarczyk

Dziennikarka, stylistka, projektantka printów. Współpracowała z największymi domami mody takimi jak Hermes czy Louis Vuitton. Pasjonatka mody wyrazistej i kontrowersyjnej.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Na naszym portalu znajdziesz przegląd najmodniejszych propozycji butów na nadchodzące sezony. Dowiedz się jakich butów potrzebujesz oraz jak zestawiać je z ubraniami, aby wyglądać i czuć się rewelacyjnie.