Buty na studniówkę

Studniówka już blisko dlatego czas będzie myśleć o odpowiedniej kreacji na ten wyjątkowy bal. Buty także będą takim elementem, który ma duże znaczenie. Pojawia się pytanie jakie szpilki wybrać, by przetańczyć całą noc? Studniówka to wyjątkowa okazja, by wyglądać idealnie. Dopracowanie odpowiedniej kreacji zaczyna się niekiedy kilka tygodni przed. Wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, nic nie możne nam popsuć zabawy. Aby przetańczyć całą noc potrzebne będą nam wygodne buty. Czy wybierając komfort powinniśmy rezygnować z eleganckiego wyglądu? Absolutnie nie trzeba tego robić.

Awaryjna para

Jeśli nie będziemy przyzwyczajone do wysokich obcasów, to najlepszym wyborem są czółenka z niską szpilką albo też eleganckie baleriny na zmianę jako alternatywa. Gdy poczujemy, że nie możemy wytrzymać w dotychczasowym obuwiu, albo też szpilki nie do końca się sprawdziły to będzie można zdecydować się właśnie na zmianę, by dalej można było się dobrze bawić. Pamiętajmy, że zmiana obuwia to nie problem, a zabawa będzie udana. Zastępczą parę dobierajmy tak, by pasowała ona do okoliczności oraz danej kreacji jaką mamy.

Metoda na wygodę

Jeśli wybieramy wysokie szpilki warto zadbać o to, by był to model na platformie. Ta niewielka zmiana może tak naprawdę spowodować cuda. Nie dość, że będzie kilka centymetrów więcej to proporcjonalnie wysokość platformy zmniejszy odczucie wysokości takiej szpilki. W dodatku buty na platformie będą bardziej stabilne, co jest ważne w trakcie tańca.

Kolor szpilek na studniówkę

Jeśli nie można się zdecydować na kolor to zawsze klasyka taka jak czerń czy nude będzie dobrym rozwiązaniem. Cieliste szpilki optycznie szpilki nudewydłużą nogę. To świetna opcja dla tych kobiet, które mają niski wzrost. Jeśli kreacja jest klasyczna i monochromatyczna to można szaleć również z kolorem. Co powiedzieć można o chabrowych szpilkach czy czerwieni kobiecej?

A torebka? Zasada połączenia takich samych kolorów już nie obowiązuje. Można oczywiście założyć taką samą tonację, ale tutaj już panuje dowolność, nie ma takiego obowiązku. Kolorystyczny kontrast może sprawić, że będą się pojawiały spojrzenia innych. A jakie typu obuwia na studniówkę są najlepsze? Przede wszystkim szpilki i buty na wysokich obcasach. Dalej trendy związane są z tym co wysokie. Taka estetyka, która będzie charakteryzować się optycznym wydłużeniem nóg jest bardzo ważna i to zawsze świetny wybór. Szukać można także butów, które połączą wygodę z modą. Niekiedy więc wprowadza się buty na szerszych słupkach.

Sylwia Pietraszak

Trendsetterka, blogerka modowa. Z branżą fashion związana od najmłodszych lat biorąc udział w pokazach mody dla hiszpańskich i włoskich projektantów.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Na naszym portalu znajdziesz przegląd najmodniejszych propozycji butów na nadchodzące sezony. Dowiedz się jakich butów potrzebujesz oraz jak zestawiać je z ubraniami, aby wyglądać i czuć się rewelacyjnie.